Nowa Fundacja na Wydziale ….

Współpraca teoretyków z praktykami (nauczycielami, pedagogami, edukatorami, trenerami, pracownikami służb społecznych), rozwijanie i wdrażanie innowacji społeczno
-pedagogicznych, promowanie idei uniwersytetu społecznie odpowiedzialnego – to główne cele statutowe powstałej przy Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku Fundacji Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji Społeczno-Pedagogicznych. Fundacja realizuje swoje cele m.in. przez:
działalność badawczą (tworzenie zespołów badawczych, realizację projektów badawczych, w tym finansowanych z funduszy strukturalnych i innych zewnętrznych źródeł finansowania), edukacyjno-szkoleniową (organizowanie seminariów, konferencji, kursów i szkoleń dla nauczycieli i pedagogów oraz innych zainteresowanych grup odbiorców, prowadzenie platformy internetowej) i wdrożeniową (upowszechnianie wyników badań, promowanie innowacji społeczno-pedagogicznych, opracowywanie zaleceń służących wdrażaniu do praktyki osiągnięć naukowych).
Zapraszamy do współpracy w ramach działalności statutowej Fundacji.
Kontakt: dr Marta Kowalczuk – Walędziak, prezes Zarządu, m.kowalczuk@uwb.edu.pl