Wyróżnienie za wystąpienie studentek Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku

Studentki pedagogiki Agnieszka Czarzbon-Peplińska i Anna Puławska reprezentujące Koło Młodych Teoretyków Pedagogiki działające przy Zakładzie Pedagogiki Ogólnej i Metodologii Badań Pedagogicznych zostały wyróżnione za wygłoszenie referatu podczas XLV Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych „Koła naukowe -Szkołą twórczego działania”,  które odbyło się w dniach 25-26 kwietnia 2016 roku w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Studentki w ramach panelu nauk pedagogicznych i sztuki zaprezentowały komunikat za badań jakościowych dotyczących doświadczeń studentów pedagogiki związanych z działalnością w kołach naukowych.