WYKŁAD  "TEACHERS, TEACHER EDUCATION, AND THE EUROPEAN UNION" – DR. TORE BERNT SORENSEN (UJ)

Zakład Pedagogiki Ogólnej i Metodologii Badań Pedagogicznych przy Katedrze Studiów Społecznych i Edukacyjnych Wydziału Nauk o Edukacji serdecznie zaprasza nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów do udziału w gościnnym wykładzie Dr. Tore Bernt Sorensen (UJ), zatytułowanym: "Teachers, teacher education, and the European Union". Wykład zostanie przeprowadzony w j. angielskim w dn. 6 kwietnia 2022 r. w godz. 12:00-13:00, sala C0.2. W jego trakcie będzie możliwość zadawania pytań oraz dyskusji.