Zajęcia z relaksacji Заняття релаксації

Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy z Dziećmi z Ukrainy do wzięcia udziału w ćwiczeniach z relaksacji, które dają spokój, uwalniają od napięcia i stresu, ułatwiają radzenie sobie z codziennymi problemami.
Zajęcia poprowadzi trenerka mindfulness, dr hab. Urszula Wróblewska, prof. UwB. Gdy Mamy będą korzystały z relaksacji, ich Dziećmi zajmą się profesjonalni edukatorzy (mgr Magdalena Bartoszewicz, dr Karol Kowalczuk, mgr Adam Naruszewicz), którzy wprowadzą je w fascynujący świat zabaw, robotów i gier komputerowych.

Zapraszamy w dniu 6 kwietnia 2022 r. (godz. 17:00-18:30) oraz 13 kwietnia (godz. 17:00-18:30) na Wydział Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Świerkowa 20, sala C1.2 (budynek C).

Zajęcia są bezpłatne, w razie pytań i wątpliwości służę swoją pomocą:
Urszula Wróblewska, tel. 697081179.

Заняття релаксації

Щиро запрошуємо всіх мам з дітьми з України взяти участь у вправах на розслаблення, які дадуть вам спокій, звільнять вас від напруги і стресу, полегшать вирішення повсякденних проблем. Заняття проводитиме тренер усвідомленості др. Уршуля Врублевська, проф. UwB.

Коли мами будуть насолоджуватися відпочинком, їхніми дітьми займуться професійні педагоги (Магдалена Бартошевич, др. Кароль Ковальчук, М. А. Адам Нарушевич), які супроводять їх в захоплюючий світ веселощів, роботів та комп'ютерних ігор.

Запрошуємо 6 квітня 2022 р. (17:00-18:30) і 13 квітня (17:00-18:30) на факультет наук про освіту (Wydział Nauk o Edukacji) Бялистоцького університету, вул. Świerkowa 20, кімната C1.2 (корпус C).

Заняття безкоштовні, у разі виникнення питань та сумнівів я готова допомогти: Уршула Врублевська, телефон: 697081179.