Transnational Project Meeting

W dniach 8-9.03.2022 r. odbyło się Międzynarodowe Spotkanie Projektowe, którego gospodarzem był Uniwersytet w Malmö (Szwecja). Reprezentantami Wydziału Nauk o Edukacji byli pracownicy Katedry Pedagogiki Specjalnej i Działań Twórczych dr. hab Krzysztof Sawicki oraz doktorantki mgr Anna Łukasiak i mgr Jessica Kristin Nowak.  Spotkanie odbyło się w ramach projektu Social Professions for Supporting Youth in European Solidarity Context.

Głównym celem spotkania było omówienie organizacji testowania opracowanego modelu oraz przygotowanie Szkoły Letniej, która odbędzie się na przełomie czerwca i lipca 2022 roku w Białymstoku. W wydarzeniu wezmą udział wykładowcy i studenci ze Szwecji, Litwy, Łotwy, Warszawy i Białegostoku.

Więcej o projekcie na stronie:  www.young.uwb.edu.pl