REKRUTACJA DO PROJEKTU SP YOUNG TRWA

Projekt „SP YOUNG: Social Professions For Supporting Youth In A European Solidarity Context” kierowany jest do studentów I stopnia, którzy te wakacje chcieliby rozpocząć w wyjątkowy sposób.

Celem projektu jest doskonalenie oferty dydaktycznej w zakresie pracy z młodymi ludźmi poprzez realizację założeń koncepcji Pozytywnego Rozwoju Młodzieży, a w szczególności poprzez wzmacnianie pozytywnych zasobów wspierających ich rozwój i edukację, budowanie tożsamości w oparciu o zasadę wspólnotowości, wolontariatu, zaangażowanie w życie społeczności lokalnych oraz aktywności prospołecznej (ze szczególnym uwzględnieniem problematyki wielokulturowości we współczesnych społeczeństwach).

Studenci, którzy prześlą zgłoszenia, wezmą udział w certyfikowanym cyklu szkoleń, a następnie w 10-dniowej szkole letniej (26 czerwca - 5 lipca), która odbędzie się w Białymstoku.  Podczas szkoły letniej, wraz ze studentami z Litwy, Łotwy i Szwecji będą realizować wspólnie różnorodne zadania projektowe, zwiedzać region oraz poznawać swoje państwa, ich zwyczaje i kulturę. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Rekrutacja trwa do 22 kwietnia 2022 r. Nie zwlekaj i zgłoś się! Napisz do:

Więcej informacji o projekcie na stronie: young.uwb.edu.pl