Artyści na rzecz Ukrainy

Pracownice Zakładu Edukacji Artystycznej (Katedra Pedagogiki Specjalnej i Działań Twórczych) podjęły inicjatywę zorganizowania imprezy artystycznej połączonej z charytatywną zbiórką pieniędzy na rzecz walczącej Ukrainy.

Dnia 12.05 2022 r. o godz. 13:00 pokazany zostanie spektakl pt. "Grzegorz Dyndała" (wg. sztuki Moliera), wystawiony przez Studenckie Koło Teatralne "StuKot" w reżyserii mgr szt. Marioli Wojtkiewicz i lic. Tomasza Krynickiego (w ramach Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki).

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Przed wydarzeniem odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy. W zamian za datek będzie można otrzymać "Kamień Szczęścia" (drobną pracę malarską na kamieniu) wykonany przez studentki II roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej w ramach zajęć dydaktycznych prowadzonych przez dr szt. Dorotę Świdzińską (przykładowe "Kamienie Szczęścia" w załączniku).

Impreza odbędzie się w naszej Auli Dydaktyczno-Widowiskowej im. J. Korczaka. Wstęp wolny.