Dr Emilia Jakubowska laureatką prestiżowego konkursu

Dr Emilia Jakubowska, autorka rozprawy doktorskiej pt. Wychowanie obywatelskie w procesie edukacji wczesnoszkolnej napisanej pod naukowym kierunkiem promotor dr hab. Elżbiety Jaszczyszyn, prof. UwB oraz promotor pomocniczej dr Joanny E. Dąbrowskiej zajęła I miejsce w konkursie, na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską poświęconą społeczeństwu obywatelskiemu, zorganizowanym przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Uroczysta Gala odbyła się w Warszawie 24 listopada 2022 roku. Nagrodę laureatom wręczali Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr hab. Piotr Gliński oraz Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności Wojciech Kaczmarczyk.

Serdecznie gratulujemy!