Spraw radość wychowankom z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego „Promyk” im. Unii Europejskiej w Goniądzu i dołącz do naszej akcji

„Wraz z wychowankami i kadrą z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego „Promyk” im. Unii Europejskiej w Goniadzu serdecznie zapraszamy na WYDARZENIE TWÓRCZO - ŚWIĄTECZNE organizowane na Wydziale Nauk o Edukacji!
Przy akompaniamencie kolęd i ciepłej atmosferze będziemy wspólnie tworzyć ozdoby świąteczne

15 grudzień, czwartek
godzina 14:00 - 16:00
drugie piętro budynku C Wydziału Nauk o Edukacji