Strona główna / Studenci / PPROGRAM MOST

Program Mobilności Studentów (MOST) to program wymiany studentów uniwersytetów polskich umożliwiający odbywanie studiów semestralnych lub rocznych na wybranej przez studenta uczelni. Program oparty jest na zasadach wypracowanych w Programie Socrates. Powstał w grudniu 1999r. z inicjatywy Porozumienia Uniwersytetów Polskich na rzecz Jakości Kształcenia. Pierwsi studenci, którzy skorzystali z programu wyjechali na studia na wybrany uniwersytet w roku akademickim 2000/2001. Regulamin programu opracowała na zlecenie KRUP grupa prorektorów, wchodząca w skład Uniwersyteckiej Komisji Akredytacyjnej.

Więcej informacji na stronie UwB