Strona główna / Studenci / Rozkłady zajęć / Instrukcja korzystania z planu zajęć
Dostęp do komputerów
W sali komputerowej (A206) oraz w Bibliotece i Czytelni są udostępnione komputery z dostępem do USOSweba umożliwiające sprawdzenie aktualnych rozkładów zajęć.
INSTRUKCJA DO ROZKŁADU ZAJĘĆ DLA STUDENTA

W związku z wdrożeniem modułu Planista,  rozkłady zajęć dostępne są na indywidualnym koncie Studenta w systemie USOSweb.

W celu sprawdzenia planu zajęć student powinien zalogować się na indywidualne konto w USOSweb

Logowanie do USOSweb

Po zalogowaniu widoczne są dwa pola:

• „Plan zajęć – aktualny tydzień”
  • „Plan zajęć następny tydzień”.

Możliwe jest obejrzenie planu całego semestru lub poszczególnych tygodni (plan tygodniowy zmienia się w zależności od wybranego tygodnia).

Zaznaczenie opcji pokaż zaawansowane ustawienia pozwala na wyświetlenie dodatkowych informacji na planie zajęć.

Plan zajęć należy sprawdzać regularnie w związku z możliwymi zmianami.

Terminy zajęć z przedmiotu Warsztaty instrumentalne i artystyczne cz. 2 ustalane są indywidualnie z prowadzącym przedmiot

Wątpliwości dotyczące zajęć dydaktycznych prosimy o zgłaszać do Dziekanatu. Problemy techniczne prosimy zgłaszać na adres e-mail:  noe.webmaster@uwb.edu.pl
INSTRUKCJA DO ROZKŁADU ZAJĘĆ DLA NAUCZYCIELA

W związku z wdrożeniem modułu Planista, rozkłady zajęć dostępne są w systemie USOSweb

Sprawdzenie planu zajęć nauczyciela możliwe jest na dwa sposoby:

• poprzez zalogowanie na indywidualne konto w USOSweb
  • poprzez wyszukiwanie w katalogu ogólnodostępnym:

Logowanie do USOSweb

W katalogu ogólnodostępnym w zakładce Studenci, Pracownicy należy wpisać imię i nazwisko szukanej osoby.

Katalog studentów i pracowników

Plan zajęć należy sprawdzać regularnie w związku z możliwymi zmianami.

Wątpliwości dotyczące prowadzonych zajęć prosimy zgłaszać do Dziekanatu. Problemy techniczne prosimy zgłaszać na adres e-mail:  noe.webmaster@uwb.edu.pl.
Planista zastrzega zmianę realizacji zajęć w obrębie grup wykładowych, ćwiczeniowych i laboratoryjnych, a także specjalności. Pełnym odzwierciedleniem realizacji zajęć są WYŁĄCZNIE rozkłady