Strona główna / Wydział / Akademia Licealisty / Informacje

Zapraszamy uczniów szkół średnich na bezpłatne warsztaty!

Na Wydziale Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku została uruchomiona Akademia Licealisty (AL). Głównym celem Akademii Licealisty jest wspieranie w rozwoju tzw. kompetencji miękkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Akademia Licealisty, to szeroka oferta cyklicznych oraz indywidualnych warsztatów/szkoleń prowadzonych przez nauczycieli akademickich i studentów Wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku.
Uczestnictwo w warsztacie/szkoleniu jest bezpłatne, wymaga jedynie wysłania formularza zgłoszeniowego.
Po ukończonym warsztacie/szkoleniu uczniowie otrzymają certyfikat absolwenta Akademii Licealisty potwierdzony przez Wydział Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku.
Jesteśmy w stanie zorganizować warsztat/szkolenie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb!

Dane kontaktowe:
Email: akademialicealisty@uwb.edu.pl